Noční stolek 1S

Moderní noční stolek ze systému Olivia je vyrobený z lamina v kombinaci s MDF. Noční stolek má otevřenou poličku a praktickou... více informací »
Noční stolek  1S
1 842 Kč
Více informací »
Moderní noční stolek ze systému Olivia je vyrobený z lamina v kombinaci s MDF. Noční stolek má otevřenou poličku a praktickou...

Moderní noční stolek ze systému Olivia je vyrobený z lamina v kombinaci s MDF. Noční stolek má otevřenou poličku a praktickou zásuvku. Korpus nočního stolku je v krémové barvě, čelo zásuvky je v dezénu dub ancona. U produktů této kolekce byly použity světlé odstíny, které dokáží prosvětlit místnost a dodat pocit lehkosti a vzdušnosti i v malých prostorech. Hrany nočního stolku jsou opatřeny ABS. Dodáváno v demontu. Rozměry: – šířka 56 cm – hloubka 36 cm – výška 45 cm Noční stolek je součástí kolekce Olivia.

Barva krémová-Béžová
Materiál Lamino-MDF
Designový produkt Noční stolek 1S můžete sehnat prostě tady a teď na našem webu zařazený v rubrice noční stolky! Nyní si můžete koupit nové produkty ve zmiňované kategorii za super cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce ovšem další vybrané produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný kus Noční stolek 1S od známé společnosti FORLIVING s.r.o. snadno najdete právě ve slevě! Cena od 1 842 Kč.