Noční stolek LIMA SN-1,

Bílý noční stolek LIMA SN-1 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Noční stolek má praktickou zásuvku... více informací »
Noční stolek LIMA SN-1
1 438 Kč
Více informací »
Bílý noční stolek LIMA SN-1 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Noční stolek má praktickou zásuvku...

Bílý noční stolek LIMA SN-1 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Noční stolek má praktickou zásuvku pro uschování, ale i otevřený prostor pro vystavení potřebných drobností. Dodáváme v demontu. Kombinujte nejvhodněji s dalšími prvky kolekce LIMA, viz související produkty. Rozměry: – šířka 39 cm – hloubka 40 cm – výška 44 cm

Barva bílá
Materiál Lamino Nejprodávanější kousek jde nakoupit právě nyní tady a teď na našem webu umístěný v kategorii noční stolky! Nyní můžete získat zcela nové výrobky ve zmiňované sekci za mimořádně nízkou cenu. To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. Podívejte se taky na další skvělé kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní kus Noční stolek LIMA SN-1, od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit tady teď v akci. Cena již od 1 438 Kč.