Noční stolek Pulpyer,

Noční stolek Pulpyer je vyrobený z masivního dřeva a MDF v dezénu dub. Skvěle jej umístíte nejen ve vaší ložnici, kde bude... více informací »
Noční stolek Pulpyer
2 950 Kč
Více informací »
Noční stolek Pulpyer je vyrobený z masivního dřeva a MDF v dezénu dub. Skvěle jej umístíte nejen ve vaší ložnici, kde bude...

Noční stolek Pulpyer je vyrobený z masivního dřeva a MDF v dezénu dub. Skvěle jej umístíte nejen ve vaší ložnici, kde bude skvěle ladit s postelí stejného provedení. Na odložení své oblíbené knížky či čehokoli potřebného máte k dispozici nejen vrchní a spodní odkládací plochu, ale také zásuvku s praktickým uchopením. Dodáváme v demontu. Provedení: dezén dub masiv + MDF Rozměry: šířka 45 cm hloubka 45 cm výška 50 cm Prohlédněte si i postele z kolekce Pulpyer – viz související produkty níže.

Materiál Masiv-MDF
Dekor dub
Hodně povedený produkt Noční stolek Pulpyer, máte možnost koupit přímo tu ve známé rubrice noční stolky. Vyberte si unikátní produkty z této populární rubriky za zcela nejnižší cenu! To není všechno, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás taky další prověřené kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní produkt Noční stolek Pulpyer, od známé společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete tady teď v akci! Ceny již od 2 950 Kč.