Noční stolek Relin, přírodní

Noční stolek Relin je vyrobený z masivního borovicového dřeva v přírodním odstínu. Skvěle jej umístíte nejen ve vaší... více informací »
Noční stolek Relin
Noční stolek Relin je vyrobený z masivního borovicového dřeva v přírodním odstínu. Skvěle jej umístíte nejen ve vaší...

Noční stolek Relin je vyrobený z masivního borovicového dřeva v přírodním odstínu. Skvěle jej umístíte nejen ve vaší ložnici. Na odložení své oblíbené knížky či čehokoli potřebného máte k dispozici nejen vrchní, ale také spodní odkládací plochu. Dodáváme v demontu. Provedení: přírodní masiv borovice Rozměry: šířka 38 cm hloubka 32 cm výška 47 cm tloušťka materiálu nohou 40 mm Stolek Relin nabízíme také v bílém provedení – viz související produkty níže.

Šířka 38
Hloubka 32
Tento designový produkt Noční stolek Relin, přírodní je dostupný ještě u nás v oblíbené kategorii noční stolky! Nyní najdete jiné zboží ze zmíněné rubriky na pár kliknutí! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce také další zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný produkt Noční stolek Relin, přírodní od top výrobce FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte právě zde ve výprodejové akci! Aktuálně v akci za 950 Kč.