Noční stolek SN

Noční stolek z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si... více informací »
Noční stolek  SN
1 481 Kč
Více informací »
Noční stolek z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si...

Noční stolek z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a nádech historie i u vás doma. S kolekcí Provence se váš interiér stane útulným domovem. Kombinace bílého dekoru borovice andersen s tmavým dubem lefkas propůjčují nábytku svěží a lehký vzhled. Jedinečný design je sklouben s vysokou funkčností, takže se nemusíte bát, že váš nový nábytek bude pouze na ozdobu. Každá skříňka nabízí dostatek úložného prostoru, kam umístíte všechny potřebné věci. Originální kovové úchytky dokreslují venkovský charakter nábytku. Ponořte se do kouzelného světa trubadúrů a jejich milostných písní, kterými je oblast Provence vyhlášená. S kolekcí nábytku Provence bude váš domov útulným a hřejivým místem odpočinku. Noční stolek SN disponuje zásuvkou a odkládacím prostorem a vyrábíme ho z kvalitního lamina o síle 15 mm, vrchní deska o síle 36 mm a čelo zásuvky z MDF o síle 18 mm. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 51 cm – hloubka 43 cm – výška 45 cm Noční stolek je jedním z prvků kolekce Provence. Podívejte se na nabídku dalších komponentů a vytvořte si ložnici přesně dle vašich představ.

Materiál Lamino
Dekor dub lefkas-borovice andersen
Tento výjimečný výrobek Noční stolek SN je k získání bezprostředně tady na našich stránkách ve známé kategorii noční stolky. Nyní si můžete vybrat ještě podobné zboží z této rubriky za rozumné peníze.

Oblíbený produkt Noční stolek SN od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. můžete najít tady teď právě v akci. Ceny již od 1 481 Kč.