Otevřený regál ADAM 1d

Otevřený regál Adam 1D nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS... více informací »
Otevřený regál ADAM 1d
4 752 Kč
Více informací »
Otevřený regál Adam 1D nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS...

Otevřený regál Adam 1D nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS zaručují odolnost a delší životnost nábytku. Regál s dvířky a otevřenými policemi vytváří útulnou atmosféru každého interiéru. Vnitřní prostor za dvířky je dělený policí. Při objednání si zvolíte pravé či levé otevírání dvířek. Dodáváme v demontu. Jednotlivé prvky kolekce Adam doporučujeme pro lidi, kteří nemají rádí experimenty, zejména ty interiérové. I pro ty, kteří ocení tlumené interiéry, ale také pro milovníky detailů, kteří pravděpodobně budou věnovat pozornost horní a spodní desce z MDF potaženou PVC matnou folií. Disponuje teleskopickými pojezdy zásuvek s plným výsuvem a má plastové nožky. Úchyty jsou chromované v odstínu lakovaného dubu.

Barva bílá
Materiál Lamino-MDF
Hodně oblíbený produkt Otevřený regál ADAM 1d máte možnost sehnat také u nás ve známé rubrice vitríny! Připravili jsme pro vás vyjímečné produkty z naší kategorie v bezva akci! Populární výrobce FORLIVING s.r.o. vám může poskytnout velmi kvalitní výrobky Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás více skvělých kousků od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento diskontní výrobek Otevřený regál ADAM 1d značky FORLIVING s.r.o. můžete získat tady teď právě za akční cenu. Nyní lze objednat jen za 4 752 Kč.