Otevřený regál MALTA 2S

Otevřený regál Malta 2S nabízíme v dezénu sibiřský modřín. Otevřené prostory jsou v odstínu lyon ořech a ve 3 policích... více informací »
Otevřený regál MALTA 2S
4 940 Kč
Více informací »
Otevřený regál Malta 2S nabízíme v dezénu sibiřský modřín. Otevřené prostory jsou v odstínu lyon ořech a ve 3 policích...

Otevřený regál Malta 2S nabízíme v dezénu sibiřský modřín. Otevřené prostory jsou v odstínu lyon ořech a ve 3 policích můžete vystavit různé dekorace, knihy či oblíbenou keramiku. Další úložné prostory naleznete ve 2 praktických zásuvkách. Potřebujete nábytek do obývacího pokoje či jídelny v tradičním stylu? Kolekce Malta rozhodně stojí za zvážení. Dodáváme v demontu. Bílý nábytek ze stylové kolekce Malta bude skvěle vynikat v jídelně či obývacím pokoji vymalovaném výraznějšími barvami. Pojezdy zásuvek jsou plnovýsuvné, úchytky kovové, nožky plastové. Korpusy, čela dvířek a zásuvek jsou z lamina o síle 16mm. Přední lišty jsou z MDF o síle 25mm. Hrany nábytku chrání ABSpřed mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost. Rozměry: – šířka 61,5 cm – hloubka 38 cm – výška 211,5 cm

Materiál Lamino-MDF
Výška 211,5 Tento designový produkt Otevřený regál MALTA 2S můžete získat bez obtíží tu na našem webu umístěný v rubrice knihovny! Nyní si můžete koupit podobné produkty z této oblíbené rubriky za zcela nejnižší cenu!

Oblíbený výrobek Otevřený regál MALTA 2S od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat tady nyní za akční cenu! Aktuálně v akci za 4 940 Kč.