ová postel SUMATRA,

Bílá postel Sumatra je originálním spojením tradičního designu s decentním a vkusným zdobením konstrukce postele. Kovová postel... více informací »
ová postel SUMATRA
4 490 Kč
Více informací »
Bílá postel Sumatra je originálním spojením tradičního designu s decentním a vkusným zdobením konstrukce postele. Kovová postel...

Bílá postel Sumatra je originálním spojením tradičního designu s decentním a vkusným zdobením konstrukce postele. Kovová postel z lakované oceli v bílém provedení báječně zapadne do každé domácnosti, ale rovněž ji doporučujeme i do hotelů či penzionů. Díky pevné konstrukci a tvaru postele můžete ocenit komfort postele a kvalitní spánek. Součástí konstrukce je jemné zdobení z lakované oceli, které váš interiér naplní něhou a hřejivou atmosférou. Dodáváme v demontu vč. roštu, ale bez matrace.

Barva bílá
Materiál Kov Tento unikátní produkt ová postel SUMATRA, dostanete právě zde tu na našich stránkách umístěný v sekci postele! Nyní získáte akční zboží ze zmíněné rubriky za nejlepší ceny. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás taky další skvělé produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Dodavatel FORLIVING s.r.o. má skvělé zboží.

Tento exkluzivní výrobek ová postel SUMATRA, od značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte právě nyní se slevou. Nabídky od 4 490 Kč.