ové houpací křeslo LINDA, tmavé

Ratanové houpací křeslo LINDA s kvalitním výpletem v odstínu tmavý med a pohodlným sedákem plněným molitanovou drtí. U tohoto... více informací »
ové houpací křeslo LINDA
6 280 Kč
Více informací »
Ratanové houpací křeslo LINDA s kvalitním výpletem v odstínu tmavý med a pohodlným sedákem plněným molitanovou drtí. U tohoto...

Ratanové houpací křeslo LINDA s kvalitním výpletem v odstínu tmavý med a pohodlným sedákem plněným molitanovou drtí. U tohoto houpacího křesla můžete vybrat z více variant bavlněných látek, které jsou pro nás vyráběny v České republice. U látek KEPR a MELÍR si účtujeme příplatek. Nákup ratanového křesla uskutečníte vstupem do sekce Varianty produktu a následným vložením vámi vybraného polstrování do nákupního košíku.

Maximální nosnost 110 kg
Odstín tmavý med Nový výrobek ové houpací křeslo LINDA, tmavé lze pořídit zrovna na našich stránkách v sekci houpací křesla. Připravili jsme akční produkty ve zmíněné sekci za parádní cenu. Významný výrobce FORLIVING s.r.o. nabízí kvalitní výrobky. Podívejte se sami! To není všechno, máme toho více. Prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt ové houpací křeslo LINDA, tmavé od top výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte u nás teď skutečně levně. Teď za akční cenu 6 280 Kč.