ový jídelní stůl UNI – bílý ratan

Ratanový jídelní stůl v bílé barvě na našem skladu v nabídce ratanového nábytku. K jídelnímu stolu náleží skleněná deska... více informací »
ový jídelní stůl UNI - bílý ratan
3 360 Kč
Více informací »
Ratanový jídelní stůl v bílé barvě na našem skladu v nabídce ratanového nábytku. K jídelnímu stolu náleží skleněná deska...

Ratanový jídelní stůl v bílé barvě na našem skladu v nabídce ratanového nábytku. K jídelnímu stolu náleží skleněná deska o průměru 90 cm. Tento ratanový jídelní stůl můžete kombinovat s ratanovými jídelními židlemi AKROPOLIS, BALI, DONNA, které jsou taktéž součástí naší nabídky. Neváhejte s objednávkou tohto kusu praktického ratanového nábytku do vaší jídelny.

Výška 80 cm
Průměr skleněné desky 90 cm
Velmi prodávaný produkt můžete nakoupit rovnou u nás zařazený v kategorii jídelní stoly! Získejte ještě ostatní kousky z této známé rubriky za skvělou cenu. Máme toho více, prozkoumejte u nás taky více produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Výrobce FORLIVING s.r.o. vám může poskytnout top sortiment.

Tento akční a ve slevě kus ový jídelní stůl UNI - bílý ratan od známé kvalitní značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte momentálně za mimořádně nízkou cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 3 360 Kč.