PC stůl 1D/

Počítačový stolek Ole 1D/115 nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Přední čelo dvířek je... více informací »
PC stůl  1D/
Počítačový stolek Ole 1D/115 nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Přední čelo dvířek je...

Počítačový stolek Ole 1D/115 nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Přední čelo dvířek je z bílé foliované MDF. Úložný prostor za dvířky bílého PC stolu je rozdělený 1 poličkou. Originální kovová úchytka dotváří venkovský charakter nábytku. A vysoké dřevěné nohy (38×38 mm) vám usnadní úklid. Dodáváme v demontu. Nábytek venkovského stylu je dnes velmi oblíbený, a proto doporučujeme shlédnutí celé kolekce Ole. Jednotlivé prvky můžete libovolně uspořádat nejen v obývacím pokoji, jídelně, ale i dětském pokoji. Rozměry: – šířka 115 cm – hloubka 50 cm – výška 74,5 cm – výška foliovaných nožek 16 cm

Materiál Lamino-Foliovaná MDF
Výška 74,5
Hodně oblíbený produkt PC stůl 1D/ můžete nakoupit pohodlně tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci pc stoly! Máme pro vás zlevněné produkty z této rubriky jednoduše online. To ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce však také další prověřené produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento designový výrobek PC stůl 1D/ od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. seženete na našich stránkách nyní za výhodnou cenu. Právě teď jen za 3 045 Kč.