PC stůl 1D1S-, vintage

Počítačový stůl z lamina v designu kolekce Magellan. Horní deska stolu má sílu 32mm. PC stůl se zásuvkou a dvířkynabízíme v... více informací »
PC stůl  1D1S-
4 904 Kč
Více informací »
Počítačový stůl z lamina v designu kolekce Magellan. Horní deska stolu má sílu 32mm. PC stůl se zásuvkou a dvířkynabízíme v...

Počítačový stůl z lamina v designu kolekce Magellan. Horní deska stolu má sílu 32mm. PC stůl se zásuvkou a dvířkynabízíme v dezénu borovice vintage. Na bočnicích korpusů (32mm) je ozdobná lišta (20mm) s kovovými dekoračními prvky. Dvířka a čela zásuvky (20mm). Doporučujeme zakoupení dalších prvků z kolekce Magellan, se kterou budete mít řadu odkládacích a úložných prostorů. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 120 cm – hloubka 60 cm – výška 75 cm

Materiál Lamino
Výška 75 Vynikající produkt lze pořídit mimo jiné tu na našich stránkách umístěný v rubrice pc stoly! Získejte ještě další produkty z naší rubriky za výprodejovou cenu!

Tento velmi oblíbený výrobek PC stůl 1D1S-, vintage originál od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat tady nyní téměř zdarma! Akční cena 4 904 Kč.