PC stůl

PC stůl v designu masivní kolekce Diesel. Počítačový stůl nabízíme z lamina o síle 32mm (horní deska), o síle 28mm (korpusy) a... více informací »
PC stůl
3 165 Kč
Více informací »
PC stůl v designu masivní kolekce Diesel. Počítačový stůl nabízíme z lamina o síle 32mm (horní deska), o síle 28mm (korpusy) a...

PC stůl v designu masivní kolekce Diesel. Počítačový stůl nabízíme z lamina o síle 32mm (horní deska), o síle 28mm (korpusy) a 16mm (čela zásuvek a dvířka) v dezénu dub madura / wellington. Hrany lamina chrání ABS. Nábytek z kolekce Diesel doporučujeme do studentských pokojů menších rozměrů, zároveň vám však poskytne spoustu úložných prostorů. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 104 cm – hloubka 60 cm – výška 75,5 cm PC stolek kombinujte nejlépe s dalšími prvky z kolekce Diesel (viz související produkty).

Materiál Lamino
Výška 75,5 Hodně povedený produkt PC stůl máte možnost najít jednoduše tu v sekci pc stoly! Nyní si můžete vybrat jiné výrobky z této známé kategorie za internetové ceny.

Tento oblíbený výrobek PC stůl pocházející od značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat u nás za výhodnou cenu! Akční ceny od 3 165 Kč.