Pěnová matrace PAVLA 15,

Pěnová matrace PAVLA o výšce 15cm s ložnou plochou 85x195 cm. Matrace Pavla je vyrobena z 1 kusu pružné pěny (monoblok). Pěna... více informací »
Pěnová matrace PAVLA 15
14 960 Kč
Více informací »
Pěnová matrace PAVLA o výšce 15cm s ložnou plochou 85x195 cm. Matrace Pavla je vyrobena z 1 kusu pružné pěny (monoblok). Pěna...

Pěnová matrace PAVLA o výšce 15cm s ložnou plochou 85×195 cm. Matrace Pavla je vyrobena z 1 kusu pružné pěny (monoblok). Pěna Flexifoam® je nová, tepelně modifikovaná, kompaktní PUR pěna, která reprezentuje novou generaci polyuretanových pěn. Tato pěna vyniká svojí dlouhou životností. Dokonalá volba v poměru kvalita – cena. Tyto matrace můžete i mírně polohovat. Potah je pratelný na vyvářku. Vyrobeno v Krkonoších. Rozměry a vlastnosti: – rozměr 85×195 cm – výška 15 cm – nosnost 110 kg – materiál Flexifoam® pěna – potah Microfáze – snímatelný a pratelný na 95°C

Výrobce Vomaks
Rozměr postele/matrace 85×195 cm Unikátní a žádaný produkt lze koupit mimo jiné tu na našich stránkách v populární sekci matrace! Nyní koupíte jiné produkty z této sekce za internetové ceny! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás další skvělé produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Unikátní a oblíbený výrobek Pěnová matrace PAVLA 15, od top značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat na našich stránkách teď právě opravdu levně. Cena již od 14 960 Kč.