Pěnová matrace Unima

Pěnovou matraci Unima s výškou 12 cm nabízíme v rozměru 80x200 cm. Matrace je díky své výšce 12 cm vhodná i do přistýlek.... více informací »
Pěnová matrace Unima
3 651 Kč
Více informací »
Pěnovou matraci Unima s výškou 12 cm nabízíme v rozměru 80x200 cm. Matrace je díky své výšce 12 cm vhodná i do přistýlek....

Pěnovou matraci Unima s výškou 12 cm nabízíme v rozměru 80×200 cm. Matrace je díky své výšce 12 cm vhodná i do přistýlek. Deska matrace je vyrobena z monobloku z PUR pěny bez použití jakýchkoliv lepidel. Cenově zajímavou matraci Unima doporučujeme do postelí dětí a mládeže a nabízíme v několika výškách a rozměrech (viz související produkty). Nadstandardně testovaná univerzální matrace je ideální volbou, pokud preferujete středně tuhou matraci ve velmi výhodném poměru ceny a získané kvality. Plusem matrace je také prodyšný, snadno snímatelný potah Aloe Vera, který je velmi příjemný k pokožce. Potah je pratelný na 60°C. Vlastnosti: – rozměr 80×200 cm – výška 12 cm – nosnost 70 kg – tuhost matrace: 4H – tuhá – doporučený rošt: pevný a polohovatelný lamelový rošt

Výrobce Ahorn
Rozměr postele/matrace 80×200 cm
Výjimečný a žádaný produkt jde získat také tady u nás v sekci matrace! Nyní získáte oblíbené produkty z naší sekce z pohodlí domova. Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní produkty. Tím ale naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký! Podívejte se také na další kvalitní produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Designový kousek Pěnová matrace Unima značky FORLIVING s.r.o. můžete získat v naší internetové nabídce levně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 3 651 Kč.