Pohovka Plateas, rozkládací

Představujeme vám pohovku Plateas s prvky skandinávského stylu. Třímístná sedačka je v látce Alfa šedé barvy s dekorativním... více informací »
Pohovka Plateas
19 490 Kč
Více informací »
Představujeme vám pohovku Plateas s prvky skandinávského stylu. Třímístná sedačka je v látce Alfa šedé barvy s dekorativním...

Představujeme vám pohovku Plateas s prvky skandinávského stylu. Třímístná sedačka je v látce Alfa šedé barvy s dekorativním zdobením knoflíky. Plateas stojí na podstavci a dřevěných nožkách, což ji dodává na stabilitě. Nejen pro příležitostné spaní a lenošení lze sedačku snadno a rychle rozložit. Pro uschování lůžkovin či jiných, sezónních věcí, je vám k dispozici také dostatečně velký úložný prostor. Dodáváme v demontu. Provedení: látka Alfa 17 šedá nožky dřevěné Rozměry: šířka 216 cm hloubka 100 cm výška 74 cm výška sedu 46 cm hloubka sedu 50/80 cm plocha na spaní 155×190 cm Pohovku lze také zakoupit v dalších barevných dezénech – viz související produkty níže.

Barva šedá
Úložný prostor anoHodně prodávaný kousek Pohovka Plateas, rozkládací je dostupný bezprostředně na našem webu v populární sekci sedací soupravy! Nyní si můžete vybrat akční kusy z této oblíbené rubriky v akci! Výrobce FORLIVING s.r.o. má v nabídce vysoce kvalitní sortiment. Nové kousky každý den.

Akční a ve slevě kus Pohovka Plateas, rozkládací originál od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat zde teď ve výprodejové akci. V akci od 19 490 Kč.