Pohovka Poltro, ekokůže tmavě hnědá

Pohovku Poltrone nabízíme v tmavě hnědém čalounění ekokůží v kombinaci s černými nožičkami z masivního dřeva. Elegantní... více informací »
Pohovka Poltro
12 390 Kč
Více informací »
Pohovku Poltrone nabízíme v tmavě hnědém čalounění ekokůží v kombinaci s černými nožičkami z masivního dřeva. Elegantní...

Pohovku Poltrone nabízíme v tmavě hnědém čalounění ekokůží v kombinaci s černými nožičkami z masivního dřeva. Elegantní dvoumístná sedačka se bude skvěle vyjímat ve vaší pracovně či kanceláři. Vnitřní opěrná plocha je dekorativně prošívána čímž pohovce dodává na luxusním dojmu. Doporučujeme kombinovat s křeslem ze stejné kolekce, jež můžete nalézt níže v souvisejících produktech. Dodáváme v demontu. Provedení: tmavě hnědá ekokůže nožky masiv černá Rozměry: šířka 124 cm hloubka 74 cm výška 76 cm výška sezení 45 cm hloubka sezení 55 cm

Barva černá-tmavě hnědá-Hnědá
Šířka 124 Vysoce kvalitní produkt Pohovka Poltro, ekokůže tmavě seženete v pohodě tady a teď na našich stránkách v rubrice sedací soupravy! Prozkoumejte ostatní zboží z této populární rubriky z pohodlí domova! Tato vyjímečná značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě nabízí vynikající produkty A to ještě není vše!

Exkluzivní produkt Pohovka Poltro, ekokůže tmavě hnědá od společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte zde teď za výprodejovou cenu! Nabídka již od 12 390 Kč.