Pohovka Zeta

Rozkládací křeslo, výplň sedáků je z PU pěny. Křeslo dodáváme v několika barevných kombinacích, v nichž si každý jistě... více informací »
Pohovka Zeta
9 550 Kč
Více informací »
Rozkládací křeslo, výplň sedáků je z PU pěny. Křeslo dodáváme v několika barevných kombinacích, v nichž si každý jistě...

Rozkládací křeslo, výplň sedáků je z PU pěny. Křeslo dodáváme v několika barevných kombinacích, v nichž si každý jistě najde svého favorita. Křesílko jednoduše rozložíte na lůžko a můžete na něj uložit nečekanou návštěvu. Křesílko je vhodné pouze pro příležitostné přespání. Rozměr: 80x90xv87 cm Rozměr rozloženého lůžka: 75×190 cm Výška sezení: 42 cm

Úložný prostor ne
Oblíbený a akční produkt Pohovka Zeta máte možnost dostat rovnou tu na stránkách v populární rubrice křesla! Nyní můžete najít ještě další výrobky z této oblíbené kategorie v akci! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce také další prověřené zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. má v nabídce prvotřídní produkty.

Nejprodávanější výrobek Pohovka Zeta originál od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte tady nyní ve výprodejové akci. Aktuálně v akci za 9 550 Kč.