Policová skříň Rea Amy 27/

Policovou skříňku Rea Amy 27/135 nabízíme z lamina o síle 16 mm, vrchní deska je zesílená na 25 mm. Hrany skříně chrání ABS o... více informací »
Policová skříň Rea Amy 27/
3 073 Kč
Více informací »
Policovou skříňku Rea Amy 27/135 nabízíme z lamina o síle 16 mm, vrchní deska je zesílená na 25 mm. Hrany skříně chrání ABS o...

Policovou skříňku Rea Amy 27/135 nabízíme z lamina o síle 16 mm, vrchní deska je zesílená na 25 mm. Hrany skříně chrání ABS o síle 0,5 mm a 2 mm. Uvnitř skříňky s hloubkou 60cm naleznete 3 police. Vybírat můžete z mnoha moderních dezénů (viz varianty produktu). Plastové nožičky ve stříbrném provedení mají výšku 2cm. Skříň patří do kolekce Amy slovenské výroby. Dodáváme v demontu.

Šířka 60
Výška 135 Hodně povedený kus Policová skříň Rea Amy máte možnost sehnat prostě na stránkách umístěný v rubrice šatní skříně! Vyhledejte si parádní výrobky ze zmíněné rubriky v akci! To ale však není vše, náš sortiment je široký! U nás v nabídce totiž najdete další kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce. Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky dodává špičkový sortiment. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Akční a ve slevě výrobek Policová skříň Rea Amy 27/ originál od výrobce FORLIVING s.r.o. můžete získat zde opravdu levně. Cena od 3 073 Kč.