Policová skříň , san marino / cream

Nabízíme vám kombinovanou skříň z kolekce nábytku Studiolo. Skříňka je z lamina o síle 16 mm a dezén kombinuje dřevo san... více informací »
Policová skříň
4 180 Kč
Více informací »
Nabízíme vám kombinovanou skříň z kolekce nábytku Studiolo. Skříňka je z lamina o síle 16 mm a dezén kombinuje dřevo san...

Nabízíme vám kombinovanou skříň z kolekce nábytku Studiolo. Skříňka je z lamina o síle 16 mm a dezén kombinuje dřevo san marino s krémovou barvou. Skříň disponuje otevřeným regálem s poličkami a uzavřeným prostorem za dvířky. Díky svému provedení se hodí nejen do obývacího pokoje, ale také třeba předsíně, chodby, či kanceláře. Doporučujeme kombinovat s nábytkem stejného provedení. Dodáváme v demontu. Provedení: san marino / cream lamino Celkové rozměry: šířka 90 cm hloubka 35 cm výška 203 cm tloušťka lamina 16 mm Podívejte se také na další nábytek z kolekce Studiolo – viz související produkty níže.

Materiál Lamino
Šířka 90
Tento kvalitní a žádaný kus Policová skříň , san marino / cream pořídíte rovnou tu v sekci knihovny. Nyní si můžete pořídit ještě jiné zboží ve zmíněné sekci za internetové ceny!

Tento žádaný kus Policová skříň , san marino / cream od známého výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit teď téměř zdarma. Akční cena 4 180 Kč.