Polohovací křeslo FELIPE 2

Čalouněné křeslo Felipe 2 nabízíme v šedé sametové látce. Moderní polohovací křeslo využijete nejen při pohodlném... více informací »
Polohovací křeslo FELIPE 2
6 487 Kč
Více informací »
Čalouněné křeslo Felipe 2 nabízíme v šedé sametové látce. Moderní polohovací křeslo využijete nejen při pohodlném...

Čalouněné křeslo Felipe 2 nabízíme v šedé sametové látce. Moderní polohovací křeslo využijete nejen při pohodlném sledování TV, ale také jistě k relaxaci a pohodlnému odpočinku. Relaxační křeslo Felipe můžete snadno rozložit do délky 135 cm.

Barva šedá
Materiál LátkaKvalitní a velmi žádaný kousek je k dostání v pohodě tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice křesla. Prozkoumejte jiné produkty ve zmíněné sekci ve výhodné akci! To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. U nás najdete další produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. U zákazníků oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě poskytuje skvělé výrobky. A to je teprve začátek.

Výjimečný produkt Polohovací křeslo FELIPE 2 s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit aktuálně na našich stránkách za zcela nejnižší cenu. Levně za cenu 6 487 Kč.