Polohovací lamelový rošt Portoflex HN

Pohodlný lamelový polohovací rošt české výroby s ručním polohováním. Snadné polohování je zajištěno úchyty z textilních... více informací »
Polohovací lamelový rošt Portoflex HN
6 778 Kč
Více informací »
Pohodlný lamelový polohovací rošt české výroby s ručním polohováním. Snadné polohování je zajištěno úchyty z textilních...

Pohodlný lamelový polohovací rošt české výroby s ručním polohováním. Snadné polohování je zajištěno úchyty z textilních popruhů, které jsou umístěny na obou koncích roštu. Tento typ roštu je vhodný ke všem typům pěnových a latexových matrací. Uložení pouzder nad bočnice zaručuje vyšší odolnost roštu, například při prudkém dosednutí na lůžko nedojde k poškození roštu. Vrtáním v ramenní oblasti dochází ke změkčení lamel a díky tomu je zajištěna správná opora páteře i při spaní na boku. Rošt je opatřen posuvnými objímkami, díky kterým lze nastavit potřebnou tuhost ve střední části lůžka. Pružné lamely, které jsou uloženy ve dvojitých kaučukových pouzdrech, jsou umístěny nad bočnicí roštu. Středový popruh roštu zlepšuje jeho stabilitu a nosnost. Natáčejí se a reagují po celé délce lůžka, ne jen na jeho středu. Maximální doporučené zatížení roštu je 130 kg. Za příplatek lze objednat atypický rozměr roštu (případně uveďte do poznámky v košíku). Vlastnosti: – rozměr: 90×200 cm – záruka: 5 let – počet lamel: 28 kusů – výška roštu: 8 cm Prodloužená šířka: – 120 cm – příplatek 30% – 140 cm – příplatek 60% Prodloužená délka: – 210 cm – příplatek 15% – 220 cm – příplatek 30% V případě atypického rozměru délky i šířky současně se příplatky sčítají.

Rozměr postele/matrace 90×200 cm
Typ roštu Lamelový-PolohovatelnýPovedený výrobek Polohovací lamelový rošt Portoflex lze pořídit ještě tady na webu v kategorii rošty k matracím! Získejte vyjímečné kusy z této kategorie za výprodejovou cenu! Dodavatel FORLIVING s.r.o. vám nabízí vynikající zboží.

Unikátní a oblíbený výrobek Polohovací lamelový rošt Portoflex HN od top výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete zde nyní skutečně výhodně! Nabídka již od 6 778 Kč.