Polohovací výklopný rošt Duostar P x cm

Polohovací výklopný rošt Duostar P nabízíme v rozměru 90x200 cm. Praktický rošt Duostar je skvělou volbou pro pohodlné a zdravé... více informací »
Polohovací výklopný rošt Duostar P x cm
5 588 Kč
Více informací »
Polohovací výklopný rošt Duostar P nabízíme v rozměru 90x200 cm. Praktický rošt Duostar je skvělou volbou pro pohodlné a zdravé...

Polohovací výklopný rošt Duostar P nabízíme v rozměru 90×200 cm. Praktický rošt Duostar je skvělou volbou pro pohodlné a zdravé spaní. Postelový rošt s výklopem nožní části pomocí pístu s přístupem do celého úložného prostoru. Zdvih pomocí textilního úchytu usnadní každodenní manipulaci. Pružné lamely (28 ks) uložené ve dvojicích v kaučukových pouzdrech jsou rozložené do 5 anatomických zón. Vrtané lamely v ramenní oblasti zajišťují nižší tuhost a zmírňují tak tlak na ramena. Středový popruh zlepšuje stabilitu a nosnost roštu. Nosnost 120 kg. Posuvnými objímkami nastavíte individuální tuhost v bederní části. Lamely opatřené fólií mají schopnost zachytávat pod matrací méně prachu, zamezují zatrhávání potahu a přenášení vlhkosti z matrace do roštu, což je plus, které ocení především lidé s alergií.

Typ roštu Lamelový-Polohovatelný
Šířka 90 Unikátní výrobek Polohovací výklopný rošt Duostar P x cm lze koupit bez problémů tady na našich stránkách umístěný v sekci rošty k matracím. Nyní můžete získat další zboží z této známé sekce ve slevě! To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více! Prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává velmi kvalitní produkty.

Unikátní výrobek Polohovací výklopný rošt Duostar P x cm od známé značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít nyní za akční cenu! Teď za akční cenu 5 588 Kč.