Postel + 2x noční stolek Styline

Postel se 2 nočními stolky z ložnicové sestavy v provensálském stylu Styline. Nábytek je z fóliované DTD v provedení pinie bílá... více informací »
Postel + 2x noční stolek Styline
14 190 Kč
Více informací »
Postel se 2 nočními stolky z ložnicové sestavy v provensálském stylu Styline. Nábytek je z fóliované DTD v provedení pinie bílá...

Postel se 2 nočními stolky z ložnicové sestavy v provensálském stylu Styline. Nábytek je z fóliované DTD v provedení pinie bílá / dub sonoma truflový. Lůžko se spaní plochou 180 x 200 cm je vybaveno úložným prostorem a zvýšeným čelem. Noční stolky mají jednu zásuvku a jeden otevřený prostor s policí. Doporučujeme zakoupit i další prvky této sestavy. Postel je bez matrace a roštu. Dodávané v demontu. Rozměry noční stolek: 60 x 49 x 42 cm Tloušťka materiálu korpus: 22 mm Tloušťka materiálu čelo: 18/36 mm

Barva bílá
Šířka 186
Super produkt Postel + 2x noční stolek pořídíte právě teď tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii postele. Pořiďte si ještě podobné výrobky z této známé sekce za nejlepší ceny. To ovšem není všechno, u nás nabízíme více! U nás najdete více kousků od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka FORLIVING s.r.o. představuje vynikající výrobky.

Tento vynikající kus Postel + 2x noční stolek Styline od top značky FORLIVING s.r.o. získáte u nás právě skutečně levně! Nabídka již od 14 190 Kč.