Postel Karina

Dřevěná postel. Materiál dubový masiv s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská... více informací »
Postel Karina
17 753 Kč
Více informací »
Dřevěná postel. Materiál dubový masiv s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská...

Dřevěná postel. Materiál dubový masiv s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. Vnitřní rozměr 90×200 cm nebo 180×200 cm (za příplatek viz volitelné varianty). Dodáváno včetně pevného laťového roštu, bez matrace. Dodáváno v demontu. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Rozměry: – š100 x d208 x v50/100 cm (pro vnitřní rozměr 90×200 cm) – š190 x d208 x v50/100 cm (pro vnitřní rozměr 180×200 cm) Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení či polštář a přikrývku z naší nabídky.

Dekor dub
Rozměr postele/matrace 180×200 cm-90×200 cm Unikátní a žádaný kus Postel Karina jde nakoupit právě teď tu na webu umístěný v sekci postele. Nyní můžete najít jiné produkty z naší rubriky ve výhodné akci. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce však také další prověřené kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce FORLIVING s.r.o. prodává vynikající výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Kvalitní produkt Postel Karina od top značky FORLIVING s.r.o. můžete získat tady a teď právě ve slevě! Cena od 17 753 Kč.