Postel Rea Larisa

Design postele Larisa 160 disponuje úložným prostorem, který je vyřešený šikovnými zásuvkami. U postele jsou celkem 3 zásuvky na... více informací »
Postel Rea Larisa
10 485 Kč
Více informací »
Design postele Larisa 160 disponuje úložným prostorem, který je vyřešený šikovnými zásuvkami. U postele jsou celkem 3 zásuvky na...

Design postele Larisa 160 disponuje úložným prostorem, který je vyřešený šikovnými zásuvkami. U postele jsou celkem 3 zásuvky na kolečkách a díky nim výrazně ušetříte místo v ložnici. Pokud kladete důraz na design a sladěnost interiéru, můžete si vybrat z několika barevných provedení čel zásuvek a dodat tak posteli ten správný look. Objednejte si námi doporučený laťkový rošt, a nebo si vyberte z naší široké nabídky roštů. Postel dodáváme bez matrace a v demontu. Určitě oceníte další skvělou součást postele Larisa, kterou jsou výsuvné noční stolky. Stolky mají také kolečka a tak je hravě můžete zasunout po každé, když je nebudete potřebovat. Postel Larisa navíc disponuje ještě 2 odkládacími poličkami, pro které jistě najdete praktické využití. Nosná část postele je z velmi kvalitní dřevotřísky o síle 25 mm a 2 mm ABS hranami a je k dodání v několika dezénech. Ostatní části postele jsou z 16 mm lamina a mají 0,5 mm ABS hrany, které dostatečně ochrání postel proti mechanickému poškození. Rozměry: – šířka 165 cm – délka 205 cm (s čelem) – výška po horní hranu čela 89 cm – ložná plocha 160×200 cm – výška po horní hranu roštu 45 cm – zapuštění roštu od horní hrany bočnice 5 cm K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení či polštář a přikrývku z naší nabídky.

Rozměr postele/matrace 160×200 cm
Typ postele S úložným prostorem
Hodně oblíbený produkt Postel Rea Larisa jde získat teď tu na našem webu ve známé kategorii postele. Nyní můžete najít ještě podobné produkty ze zmíněné rubriky ve výprodejové akci.

Unikátní kus Postel Rea Larisa od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat u nás teď téměř zdarma. Nyní lze objednat jen za 10 485 Kč.