Předsíňová stěna

Zažijte dotek venkova Předsíň je sestavená z prvků luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským... více informací »
Předsíňová stěna
17 394 Kč
Více informací »
Zažijte dotek venkova Předsíň je sestavená z prvků luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským...

Zažijte dotek venkova Předsíň je sestavená z prvků luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a nádech historie i u vás doma. S kolekcí Provence se váš interiér stane útulným domovem. Kombinace bílého dekoru borovice andersen s tmavým dubem lefkas propůjčují nábytku svěží a lehký vzhled. Základem je kvalitní provedení Nábytek Provence a vyrábíme z kvalitního lamina o síle 15 mm, vrchní desky o síle 36 mm, dvířka a čela zásuvek z MDF o síle 18 mm. Dodáváme v demontu. Z čeho se skládá předsíňová sestava Provence? Předsíň je sestavená z následujících položek: botník Provence SNB, rozměry š82/h36/v113 cm botník Provence LWK, rozměry š111/h43/v48,5 cm předsíňová skříň Provence S1D2S, rozměry š62/h42/v205 cm, uvnitř naleznete šatní výsuv věšák Provence WP, rozměry š109/h20/v40 vm zrcadlo Provence LS2, rozměry š82/h2/v82 cm Jednou sestavou to nekončí! Předsíň Provence je pouze první vzorovou sestavou kolekce Provence. Podívejte se na nabídku dalších komponentů a vytvořte si obývák, ložnici, předsíň nebo jídelnu přesně dle vašich představ.

Materiál Lamino
Dekor dub lefkas-borovice andersen Unikátní výrobek Předsíňová stěna máte možnost najít jednoduše tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice předsíňové stěny. Najděte si ještě další kousky ve zmiňované kategorii jednoduše online. Významný výrobce FORLIVING s.r.o. prodává kvalitní produkty

Ve slevě produkt Předsíňová stěna od populární značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat tady teď v akci! Cena od 17 394 Kč.