Psací stůl B-1, bílý

Chcete pro své děti praktického pomocníka při studiu? Nebo potřebujete prostor pro práci? Stolek Lima vám může nabídnout... více informací »
Psací stůl  B-1
Chcete pro své děti praktického pomocníka při studiu? Nebo potřebujete prostor pro práci? Stolek Lima vám může nabídnout...

Chcete pro své děti praktického pomocníka při studiu? Nebo potřebujete prostor pro práci? Stolek Lima vám může nabídnout originální design, dostatek úložného místa, povrchovou úpravu v bílém lesku a kvalitní použité materiály. Kombinujte nejvhodněji s dalšími prvky kolekce LIMA, viz související produkty. Stolek se vyrábí z lamino desek a hrany mají ABS, aby tak byly více odolnější. Provedení v bílém dezénu s leskem hravě sladíte téměř s každým vybavením domácnosti. Stolek je vhodný do studentského pokoje, pracovny anebo kanceláře. Uvnitř skříňky naleznete poličku. Rozměry: – šířka 120 cm – hloubka 55 cm – výška 75 cm

Barva bílá
Materiál Lamino Zlevněný kousek máte možnost pořídit aktuálně na stránkách ve známé kategorii psací stoly. Nyní můžete koupit parádní produkty z této sekce za super peníze.

Zlevněný výrobek Psací stůl B-1, bílý od společnosti FORLIVING s.r.o. můžete sehnat teď za akční cenu! Ceny od 2 343 Kč.