Psací stůl B-43

Psací stůl B43 zaujme svou jednoduchostí a rovnýmy liniemi. Elegantní vzhled psacího stolu s deskou z dýhy v dekoru zlatého dubu... více informací »
Psací stůl B-43
4 190 Kč
Více informací »
Psací stůl B43 zaujme svou jednoduchostí a rovnýmy liniemi. Elegantní vzhled psacího stolu s deskou z dýhy v dekoru zlatého dubu...

Psací stůl B43 zaujme svou jednoduchostí a rovnýmy liniemi. Elegantní vzhled psacího stolu s deskou z dýhy v dekoru zlatého dubu doplněný o černou kovovou konstrukci. Ta zajišťuje pevnost a potřebnou stabilitu psacího stolu. Pod deskou stolu jsou umístěny dvě přihrádky s posuvnými dvířky. Stůl je v industriálním stylu.

Typ stolku Klasické
Dekor dub zlatý Akční a ve slevě produkt Psací stůl B-43 můžete pořídit snadno tady na webu ve známé kategorii psací stoly. Najděte si ostatní kusy z naší kategorie ve výprodejové akci! Náš sortiment je široký, podívejte se taky na další prověřené kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka FORLIVING s.r.o. má v nabídce prvotřídní zboží Udělejte radost sami sobě.

Velmi oblíbený produkt Psací stůl B-43 od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. lze zakoupit na našich stránkách teď trvale výhodně! Nabídky od 4 190 Kč.