Psací stůl B1

Nábytek z kolekce Nevada vyniká masivní formou a zajímavým dekorem dub lefkas tmavý. Kolekce je vyrobena z lamina, ale použitý... více informací »
Psací stůl  B1
8 849 Kč
Více informací »
Nábytek z kolekce Nevada vyniká masivní formou a zajímavým dekorem dub lefkas tmavý. Kolekce je vyrobena z lamina, ale použitý...

Nábytek z kolekce Nevada vyniká masivní formou a zajímavým dekorem dub lefkas tmavý. Kolekce je vyrobena z lamina, ale použitý dekor skvěle imituje vzhled dřeva, který prohřeje interiér a dodá pocit tepla a útulnosti. Mosazné úchytky podtrhují působivý design celé kolekce. Jednotlivé prvky nábytku Nevada jsou nejen designově propracované, ale díky dostatku úložného prostoru budou tvořit také praktickou součást Vašeho domova. Psací stůl má 3 zásuvky a skříňku s plnými dvířky. Vrchní deska je silná 36 mm. Dodáváno v demontu. Rozměry: – šířka 167 cm – hloubka 62 cm – výška 80 cm Psací stůl je součástí kolekce Nevada.

Materiál Lamino
Kolekce Nevada Hodně prodávaný produkt najdete bezprostředně tady na stránkách v oblíbené sekci psací stoly! Nyní koupíte ještě jiné kusy ze zmíněné rubriky jednoduše online! V očích zákazníků populární výrobce FORLIVING s.r.o. vás obohatí o vynikající sortiment Nakupujte výhoděn u nás. U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný výrobek Psací stůl B1 značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít zrovna skutečně levně. Ceny již od 8 849 Kč.