Psací stůl BS11

Psací stůl z kolekce Boss v novém trendy dekoru dub sonoma v kombinaci s dubem čokoládovým. Nábytek z kolekce Boss vyniká... více informací »
Psací stůl  BS11
2 844 Kč
Více informací »
Psací stůl z kolekce Boss v novém trendy dekoru dub sonoma v kombinaci s dubem čokoládovým. Nábytek z kolekce Boss vyniká...

Psací stůl z kolekce Boss v novém trendy dekoru dub sonoma v kombinaci s dubem čokoládovým. Nábytek z kolekce Boss vyniká jednoduchým a zároveň moderním provedením. Díky této kolekci si můžete vytvořit obývací nebo předsíňovou stěnu či ložnici přesně podle vašich představ. Kolekce Boss má korpusy vyrobené z lamina o síle 16 mm. Přední plochy stejné síly jsou doplněné 6 mm lištami, které velice zdařile imitují vzhled dřeva. Celkem je tedy síla předních ploch 22 mm, proto je nábytek Boss pevný a stabilní. Hrany jsou olepeny 0,5 mm ABS, aby minimalizovaly poškození či odštípnutí. Kvalitní panty o průměru 35 mm jsou regulovatelné ve 3 osách. Zásuvky mají kovové pojezdy s kolečky. Plastové úchytky, kterými je nábytek vybavený, také imitují dřevo a příjemně dokreslují celkový luxusní dojem z celé kolekce. Psací stůl má výsuv pro klávesnici, skříňku s plnými dvířky a praktickou zásuvku. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 120 cm – hloubka 54,5 cm – výška 76,5 cm Psací stůl Bs11 je součástí kolekce Boss, ze které si můžete vybavit obývací pokoj, předsíň, ložnici nebo dětský pokojík dle vašeho vkus a prostorových možností. Zařiďte si domov moderním nábytkem, který vykouzlí příjemnou a útulnou atmosféru kamkoli ho umístíte!

Materiál Lamino
Typ stolku Klasické

Tento levný kus Psací stůl BS11 s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete tady a teď v akci! Nyní pořídíte jen za 2 844 Kč.