Čevan katalog nábytku

Psací stůl Felixa IV beton/bílý

Ve slevě produkt Psací stůl Felixa IV beton/bílý od předního výrobce Biano k dostání u nás extra se slevou! Výhodně za super cenu 4 535 Kč.
Psací stůl Felixa IV
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
4 535

Výrobce Tvilum
Dostupnost Skladem

Hledáte svého pracovního parťáka, který vás nikdy nenechá ve štychu? Psací stůl Felixa je tady pro vás dnem i nocí, v týdnu i o víkendu! Stůl kombinuje dokonalou funkčnost s novodobým designem, který je velmi moderní a vkusný.

Psací stůl Felixa je navržen tak, aby poskytoval dostatek úložného prostoru pro všechny vaše potřeby. Ať už se jedná o výsuvné zásuvky nebo otevřené police vždy budete mít po ruce veškeré potřebné věci ke studiu i práci. Zatímco je levá strana stolu zaměřená na bohatý úložný prostor, druhá boční strana disponuje kovovým profilem, který dodává celkovému designu moderní vzhled.

Tento stůl je vyrobený s důrazem na pevnost, odolnost a stabilitu. Můžete se spolehnout, že vám poskytne stabilní pracovní prostor, který bude stále odolný i při dlouhodobém používání. Moderní design, dostatek úložného prostoru a vysoká kvalita zajišťují, že bude vaše pracovní prostředí praktické, organizované a plné stylu. Proto dále neotálejte a vyberte si svého budoucího kolegu Felixa nyní!

Specifikace produktu:

Návod součást balení
Moderní design
Dostatek úložného prostoru
Praktické otevřené police
Kvalitní zpracování

Hmotnost: 37 kg, Materiál desky: Dřevo, Materiál nohou: Dřevo, Kov, Povrchová úprava: Mat, Typ: Rohové, Úložný prostor: Kombinace, Hloubka: 81 cm, Šířka: 145 cm, Výška: 76,5 cm