Čevan katalog nábytku

Psací stůl Felixa VIII bílý/dub

Tento zlevněný kus Psací stůl Felixa VIII bílý/dub od skvělého a známého výrobce Biano jde pořídit zde teď právě opravdu levně! Nyní pořídíte jen za 5 885 Kč.
Psací stůl Felixa VIII
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
5 885

Výrobce Tvilum
Dostupnost Skladem

Hledáte svého pracovního parťáka, který vás nikdy nenechá ve štychu? Psací stůl Felixa je tady pro vás dnem i nocí, v týdnu i o víkendu! Stůl kombinuje dokonalou funkčnost s novodobým designem, který je velmi moderní a vkusný.

Psací stůl Felixa je navržen tak, aby poskytoval dostatek úložného prostoru pro všechny vaše potřeby. Ať už se jedná o výsuvné zásuvky, otevřené police či police přímo na stole, vždy budete mít po ruce veškeré potřebné věci ke studiu i práci.

Tento stůl je vyrobený s důrazem na pevnost, odolnost a stabilitu. Můžete se spolehnout, že vám poskytne stabilní pracovní prostor, který bude stále odolný i při dlouhodobém používání. Moderní design kombinace barev, dostatek úložného prostoru a vysoká kvalita zajišťují, že bude vaše pracovní prostředí praktické, organizované a plné stylu. Proto dále neotálejte a vyberte si svého budoucího kolegu Felixa nyní!

Specifikace produktu:

Návod součást balení
Moderní design
Dostatek úložného prostoru
Praktické otevřené police
Kvalitní zpracování

Série: Felixa, Hmotnost: 55 kg, Materiál desky: Dřevo, Materiál nohou: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Typ: Rohové, Úložný prostor: Kombinace, Hloubka: 101,5 cm, Šířka: 138 cm, Výška: 141 cm