Psací stůl s grafikou OWL ABS B7

Psací stůl OWL Typ B7 nabízíme z lamina o síle 18 mm v dekoru jasan coimbra / růžová / bílá. Větší pracovní stůl má 3... více informací »
Psací stůl s grafikou OWL ABS B7
6 182 Kč
Více informací »
Psací stůl OWL Typ B7 nabízíme z lamina o síle 18 mm v dekoru jasan coimbra / růžová / bílá. Větší pracovní stůl má 3...

Psací stůl OWL Typ B7 nabízíme z lamina o síle 18 mm v dekoru jasan coimbra / růžová / bílá. Větší pracovní stůl má 3 zásuvky a dvířka s grafikou, další úložné prostory jsou otevřené. Hrany stolu chrání ABS s vysokou odolností proti poškození. Doporučujeme přikoupení více nábytku z dětské kolekce Owl, která byla vytvořena pro malá děvčátka a jejich maminky, které si oblíbily motiv soviček! Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 120 cm – hloubka 50 cm – výška 74 cm

Barva bílá-růžová
Materiál LaminoDesignový kousek Psací stůl s grafikou OWL ABS B7 můžete pořídit ještě tu na webu zařazený v sekci psací stoly! Podívejte se na ostatní produkty ze zmíněné kategorie snadno online! Tato značka FORLIVING s.r.o. pro vás připravuje velmi kvalitní výrobky Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Kvalitní a levný výrobek Psací stůl s grafikou OWL ABS B7 pocházející od značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít na našich stránkách za akční cenu! Nabídka od 6 182 Kč.