Psací stůl s kontejrem Rea Roy, levý

Psací stůl Rea Roy v levém provedení s otočným kontejnerem a 3 bezúchytkovými zásuvkami s plnovýsuvem. Kontejner na kolečkách... více informací »
Psací stůl s kontejrem Rea Roy
6 002 Kč
Více informací »
Psací stůl Rea Roy v levém provedení s otočným kontejnerem a 3 bezúchytkovými zásuvkami s plnovýsuvem. Kontejner na kolečkách...

Psací stůl Rea Roy v levém provedení s otočným kontejnerem a 3 bezúchytkovými zásuvkami s plnovýsuvem. Kontejner na kolečkách si můžete zasunout či vysunout dle vaší potřeby. Pevná část stolu je opatřena rektifikačními nožičkami pro případné vyrovnání nerovnosti podlahy, aby nedošlo k poškození kontejneru při otáčení (posouvání). V naší nabídce naleznete i pravou variantu (viz související produkty). Dodáváme v demontu. Pracovní stůl dodáváme v základním jednobarevném provedení vč. čel zásuvek. Pokud však kladete důraz na design a sladěnost interiéru, můžete si doobjednat navíc barevná čela zásuvek a dodat tak stolu ten správný look (viz varianty produktu). Korpus stolu je z velmi kvalitní dřevotřísky o síle 25 mm a 2 mm ABS hranami. Ostatní části jsou z 16 mm lamina a mají 0,5 mm ABS hrany, které dostatečně ochrání nábytek proti mechanickému poškození. Rozměry stolu: – šířka 120 cm – hloubka 60 cm – výška 75 cm Rozměry konterneru: – šířka 80 cm – hloubka 50 cm – výška 72,5 cm

Materiál Lamino
Typ stolku Klasické-RohovéHodně povedený výrobek Psací stůl s kontejrem Rea Roy, levý můžete sehnat nyní tu na stránkách v sekci psací stoly! Nyní si můžete pořídit ostatní produkty ve zmíněné sekci za výhodnou cenu! Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní produkty. A to ještě není vše. To ale není všechno, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce ovšem více kousků od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený výrobek Psací stůl s kontejrem Rea Roy, levý od top značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat tady nyní za akční cenu! Akční cena 6 002 Kč.