Ratanová souprava BAHAMA 4+1 – XL polstr

Ratanová sedací souprava v kombinaci 4 ratanových křesel a jednoho ratanového stolku s úložným prostorem a skleněnou deskou.... více informací »
Ratanová souprava BAHAMA 4+1  - XL polstr
11 110 Kč
Více informací »
Ratanová sedací souprava v kombinaci 4 ratanových křesel a jednoho ratanového stolku s úložným prostorem a skleněnou deskou....

Ratanová sedací souprava v kombinaci 4 ratanových křesel a jednoho ratanového stolku s úložným prostorem a skleněnou deskou. Odstín ratanové sedací soupravy je bílý. Velmi pohodlné sezení vám zajistí polstrování po celém obvodu sedací i opěrné plochy ratanového křesla. U této ratanové sedací soupravy si můžete vybrat z více variant látek.Tyto kvalitní polstry jsou pro nás vyráběny v České republice. U látek zvaných KEPR a MELÍR je příplatek za celou ratanovou sedací soupravu. Nákup ratanové sedací soupravy uskutečníte vstupem do sekce VARIANTY a následným vložením vámi vybraného polstrování do nákupního košíku.

Šířka křesla (vnější) 70 cm
Výška sedu s polstrem 45 cm
Tento exkluzivní produkt získáte v pohodě na našem webu umístěný v kategorii sedací soupravy. Nyní koupíte skvělé produkty z této známé kategorie za internetové ceny.

Tento akční kus Ratanová souprava BAHAMA 4+1 - XL polstr od výrobce FORLIVING s.r.o. můžete sehnat tady a teď právě za výprodejovou cenu! Právě teď jen za 11 110 Kč.