Ratanové houpací křeslo LINDA, světlé

Ratanové houpací křeslo LINDA s kvalitním výpletem v odstínu světlý med a pohodlným sedákem plněným molitanovou drtí. U tohoto... více informací »
Ratanové houpací křeslo LINDA
6 280 Kč
Více informací »
Ratanové houpací křeslo LINDA s kvalitním výpletem v odstínu světlý med a pohodlným sedákem plněným molitanovou drtí. U tohoto...

Ratanové houpací křeslo LINDA s kvalitním výpletem v odstínu světlý med a pohodlným sedákem plněným molitanovou drtí. U tohoto houpacího křesla můžete vybrat z více variant látek, které jsou pro nás vyráběny v České republice. U látek MELÍR a KEPR účtujeme příplatek. Nákup ratanového křesla uskutečníte vstupem do sekce Varianty produktu a následným vložením vámi vybraného polstrování do nákupního košíku.

Šířka sedu (vnitřní) 55 cm
Hloubka sedu (vnitřní) 55 cm Tento diskontní produkt Ratanové houpací křeslo LINDA, světlé jde nakoupit nyní tady na webu v oblíbené sekci houpací křesla. Najděte si ještě ostatní produkty z této populární rubriky ve výhodné akci! Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! Podívejte se taky na další prověřené zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní výrobek Ratanové houpací křeslo LINDA, světlé od značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte právě teď opravdu výhodně. Akční ceny od 6 280 Kč.