Regál 16

Regál je součástí kolekce Verin, která vyniká elegantním a jednoduchým designem. Nábytek Verin z lamina o síle 16 mm chrání ABS... více informací »
Regál  16
3 648 Kč
Více informací »
Regál je součástí kolekce Verin, která vyniká elegantním a jednoduchým designem. Nábytek Verin z lamina o síle 16 mm chrání ABS...

Regál je součástí kolekce Verin, která vyniká elegantním a jednoduchým designem. Nábytek Verin z lamina o síle 16 mm chrání ABS hrany 0,5 mm. Vybírejte z mnoha atraktivních dezénových kombinací (viz varianty produktu). Stříbrné úchytky z tvrzeného plastu dokreslují nadčasový design. Regál má 2 dvířka, je vybavený jednou skleněnou policí v horní části za prosklenými dvířky a policí za plnými dvířky. Můžete si doobjednat také LED osvětlení skleněné poličky. Regál vám dodáme v demontu. Rozměry: – šířka 60 cm – hloubka 34 cm – výška 141 cm Regál VRN 16 je součástí kolekce Verin, ze které si hravě poskládáte obývák vašich představ.

Materiál Lamino
Kolekce Verin Tento zlevněný produkt lze koupit pohodlně tady a teď na našich stránkách v sekci knihovny. Prozkoumejte podobné zboží z naší kategorie ve slevě! Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě dodává vynikající výrobky. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! To ale ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce také další prověřené produkty značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě produkt Regál 16 od známé společnosti FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít na našich stránkách teď právě téměř zdarma. Akční ceny od 3 648 Kč.