Regál 2D1S

Vysoký regál Jazz 2D1S nabízíme v dezénu kaštan nairobi / onyx. Úzký regál z lamina o síle 32mm (korpusy a horní deska) a 16mm... více informací »
Regál  2D1S
4 781 Kč
Více informací »
Vysoký regál Jazz 2D1S nabízíme v dezénu kaštan nairobi / onyx. Úzký regál z lamina o síle 32mm (korpusy a horní deska) a 16mm...

Vysoký regál Jazz 2D1S nabízíme v dezénu kaštan nairobi / onyx. Úzký regál z lamina o síle 32mm (korpusy a horní deska) a 16mm (čela zásuvky a dvířek) chrání ABS hrany. Regál má 2 dvířka a praktickou zásuvku na kvalitních kuličkových pojezdech. Nožičky jsou plastové, úchyty kovové. Dodáváme v demontu. Univerzální systém nábytku Jazz doporučujeme do obývacího pokoje, pracovny, ložnice i studentského pokoje. Prohlédněte si všechny komponenty kolekce Jazz. Pro snadné a rychlé objednání jsme pro vás vytvořili ucelený dětský a studentský pokoj či obývací sestavu (viz související produkty).

Materiál Lamino
Výška 210
Tento akční produkt Regál 2D1S naleznete bezstarostně tu na stránkách v oblíbené kategorii knihovny! Vyberte si ještě ostatní zboží ze zmíněné kategorie za nejnižší cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. pro vás připravuje vynikající produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. Mrkněte také na další skvělé zboží značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Tento velmi oblíbený výrobek Regál 2D1S originál od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete u nás levně. Právě teď jen za 4 781 Kč.