Regál Bunkin 5,

Vybavujete svou domácnost a chtěli byste více stejných prvků ale rozdílných velikostí? Nabízíme vám víceúčelový systém... více informací »
Regál Bunkin 5
3 370 Kč
Více informací »
Vybavujete svou domácnost a chtěli byste více stejných prvků ale rozdílných velikostí? Nabízíme vám víceúčelový systém...

Vybavujete svou domácnost a chtěli byste více stejných prvků ale rozdílných velikostí? Nabízíme vám víceúčelový systém regálů Bunkin. V této kolekci naleznete mnoho různých regálů stejného provedení od úplně malého, po velký, několika-policový. Navíc je můžete doplnit o různobarevná dvířka či boxy, které celek ještě více ozvláštní. Zde vám představujeme větší regál Bunkin s devíti policemi na nožičkách. Můžete jej také používat jako komodu a postavit ho ke zdi či do prostoru. Nábytek je vyrobený z lamina bílé barvy a hrubý korpus je o síle 35 mm. Dodáváme v demontu. Provedení: bílá lamino Rozměry: šířka 111 cm hloubka 29 cm výška 118 cm tloušťka materiálu korpus 35 mm Další prvky ze systému Bunkin naleznete níže – viz související produkty.

Barva bílá
Materiál LaminoLevný produkt můžete sehnat bezprostředně u nás v kategorii knihovny. Připravili jsme pro vás ještě jiné produkty z této populární sekce za internetové ceny! Dodavatel FORLIVING s.r.o. vyrábí špičkové produkty. Nové kousky každý den.

Neodolatelný výrobek Regál Bunkin 5, originál od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít právě teď v akci. Nabídky již od 3 370 Kč.