Regál Deline 1, / bambus

Regál Deline se stane moderním prvkem vašeho domova. Jednoduché provedení s čistými liniemi dělá z tohoto regálu skvělého... více informací »
Regál Deline 1
Regál Deline se stane moderním prvkem vašeho domova. Jednoduché provedení s čistými liniemi dělá z tohoto regálu skvělého...

Regál Deline se stane moderním prvkem vašeho domova. Jednoduché provedení s čistými liniemi dělá z tohoto regálu skvělého pomocníka na umístění a vystavení všeho potřebného. Police v bílé barvě dodávají na otevřenosti a celkově působí regál velmi vzdušně. Skvěle jej upotřebíte nejen v předsíni, či obývacím pokoji, ale také v koupelně. Vřele jej doporučujeme kombinovat s vyššími regály Deline, čímž docílíte většího úložného prostoru. Regál není vhodný pro umístění do exteriéru. Dodáváme v demontu. Provedení: bílá, bambus lakovaný bambus / MDF Rozměry: šířka 43 cm hloubka 24 cm výška 97,5 cm nosnost na jednu polici: 5 kg

Barva bílá
Šířka 43 Unikátní výrobek můžete dostat také na našich stránkách v oblíbené sekci knihovny. Nyní si můžete vybrat vyjímečné zboží ve zmíněné rubrice za internetové ceny!

Tento výjimečný produkt Regál Deline 1, / bambus od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete tady za výprodejovou cenu! Akční ceny již od 790 Kč.