Regál LIMA REG3

Moderní regál LIMA REG3 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Regál má 2 zásuvky a 3 otevřené police.... více informací »
Regál LIMA REG3
3 155 Kč
Více informací »
Moderní regál LIMA REG3 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Regál má 2 zásuvky a 3 otevřené police....

Moderní regál LIMA REG3 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Regál má 2 zásuvky a 3 otevřené police. Dodáváme v demontu v dezénu dub sonoma-bílá. Kombinujte nejvhodněji s dalšími prvky kolekce LIMA, viz související produkty. Rozměry: – šířka 77 cm – hloubka 40 cm – výška 200 cm

Materiál Lamino
Dekor dub sonoma
Vynikající produkt Regál LIMA REG3 jde sehnat již dnes tady na našich stránkách v rubrice knihovny! Vyhledejte si akční produkty z naší rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce najdete více kvalitních produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významná značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě vyrábí top výrobky.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Regál LIMA REG3 od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete tady teď právě za výhodnou cenu! Nabídka již od 3 155 Kč.