Regál Mezo REG-1

Regál skvěle zapadne i jako výrazný solitaire do jednoduše zařízených pokojů. Kovové nožky, které se dotýkají podlahy pouze... více informací »
Regál Mezo REG-1
3 921 Kč
Více informací »
Regál skvěle zapadne i jako výrazný solitaire do jednoduše zařízených pokojů. Kovové nožky, které se dotýkají podlahy pouze...

Regál skvěle zapadne i jako výrazný solitaire do jednoduše zařízených pokojů. Kovové nožky, které se dotýkají podlahy pouze částečně, nejsou jen vzhledově povedeným detailem, ale také splňují praktické požadavky pro snadný úklid pod vaším novým nábytkem. Regál je vyrobený z lamina a jeho neotřelý dekor ozdobí vaši domácnost. Kombinace policových prostorů a zásuvek udělá z regálu také praktickou součást interiéru. Rozměry: – šířka 60 cm – hloubka 29 cm – výška 180 cm

Materiál Lamino
Vysoce kvalitní kousek získáte zrovna u nás zařazený v kategorii knihovny. Vyberte si oblíbené produkty z této populární sekce za příznivou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce najdete další prověřené produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Regál Mezo REG-1 od značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte u nás právě opravdu výhodně. Akční ceny od 3 921 Kč.