Regál MOBIUS 1D staro

Regál Mobius 1D nabízíme z lamina v růžovém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání... více informací »
Regál MOBIUS 1D staro
4 210 Kč
Více informací »
Regál Mobius 1D nabízíme z lamina v růžovém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání...

Regál Mobius 1D nabízíme z lamina v růžovém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání hrany ABS. Moderní regál se 4 policemi za plnými dvířky je kouskem z modulání kolekce Mobius, se kterou získáte nekonečné možnosti v zařizování vašeho interiéru. Nechte unést svou představivostí a vytvořte si vlastní jedinečnou sadu nábytku, kterou budete milovat. Dodáváme v demontu – bez kovového rámu, který si objednáte samostatně viz související produkty. Vybírat můžete ze 3 výšek rámu a široká škála skříňových prvků systému Mobius vám umožní vytvořit optimálně využitý prostor ve vašem domově či kanceláři. Uchycení nábytku k rámu je naprosto jednoduché. V rámu jsou závity a pomocí šroubů se dá jakýkoliv kus nábytku snadno a rychle přidělat do výšky, která vám vyhovuje.

Barva růžová
Materiál Lamino

Tento velmi žádaný kus Regál MOBIUS 1D staro od našeho známého výrobce FORLIVING s.r.o. máte možnost nakoupit právě teď za akční cenu. Nyní zakoupíte za 4 210 Kč.