Regál MOBIUS 2D

Regál Mobius 2D nabízíme z lamina v šedém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání hrany... více informací »
Regál MOBIUS 2D
5 152 Kč
Více informací »
Regál Mobius 2D nabízíme z lamina v šedém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání hrany...

Regál Mobius 2D nabízíme z lamina v šedém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání hrany ABS. Moderní regál se 2 dveřmi a otevřenou policí je kouskem z modulání kolekce Mobius, se kterou získáte nekonečné možnosti v zařizování vašeho interiéru. Za dvířky naleznete věšákovou tyč a ve spodní části další praktickou polici. Dodáváme v demontu – bez kovového rámu, který si objednáte samostatně viz související produkty. Nechte unést svou představivostí a vytvořte si vlastní jedinečnou sadu nábytku, kterou budete milovat. Vybírat můžete ze 3 výšek rámu a široká škála skříňových prvků systému Mobius vám umožní vytvořit optimálně využitý prostor ve vašem domově či kanceláři. Uchycení nábytku k rámu je naprosto jednoduché. V rámu jsou závity a pomocí šroubů se dá jakýkoliv kus nábytku snadno a rychle přidělat do výšky, která vám vyhovuje.

Barva šedá
Materiál Lamino

Hodně oblíbený produkt Regál MOBIUS 2D od top výrobce FORLIVING s.r.o. snadno naleznete zde teď právě skutečně výhodně. Zrovna nyní za cenu 5 152 Kč.