Regál R4S

Dětský pokoj Mati nabízí vše, co je potřebné v dětském či studentském pokoji. Množství úložného prostoru je skvěle... více informací »
Regál  R4S
5 175 Kč
Více informací »
Dětský pokoj Mati nabízí vše, co je potřebné v dětském či studentském pokoji. Množství úložného prostoru je skvěle...

Dětský pokoj Mati nabízí vše, co je potřebné v dětském či studentském pokoji. Množství úložného prostoru je skvěle zkombinováno s čistým designem a neutrální kombinací světlého přírodního dekoru borovice andersen s šedým dezénem congo. Bezúchytkové provedení zásuvek dokresluje moderní vzhled. K vybavení regálu R2S patří 2 police a 2 zásuvky. Nábytek se vyrábí z lamina a dodáváme vám jej v demontu. Rozměry: – šířka 97 cm – hloubka 44 cm – výška 128 cm Regál je součástí kolekce Mati, ze které si můžete objednat další prvky a sestavit si tak pokoj dle vašich představ a prostrových možností.

Materiál Lamino
Barva šedáDesignový produkt Regál R4S máte možnost pořídit zrovna tu zařazený v rubrice knihovny. Prozkoumejte ještě další výrobky ve zmíněné sekci za zcela nejnižší cenu. To není všechno, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný výrobek Regál R4S s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. získáte u nás opravdu levně. Akční cena 5 175 Kč.