Regál s dvířky W1D

Kolekce Orient je vyrobena z lamina v bílé barvě. Lamelovaná žebrovaná dvířka připomínající rolety podtrhují netradiční... více informací »
Regál s dvířky  W1D
4 128 Kč
Více informací »
Kolekce Orient je vyrobena z lamina v bílé barvě. Lamelovaná žebrovaná dvířka připomínající rolety podtrhují netradiční...

Kolekce Orient je vyrobena z lamina v bílé barvě. Lamelovaná žebrovaná dvířka připomínající rolety podtrhují netradiční design, který je inspirovaný exotikou. Pevná konstrukce a nadčasová bílá jsou zárukou, že se budete cítit příjemně a útulně. Nábytek z kolekce Orient se perfektně hodí do obývacích pokojů nebo předsíní. Kovové úchytky vhodně doplňují celkový luxusní vzhled kolekce. Regál má v horní části 2 police, ve spodní části dvířka. Rozměry: – šířka 48,4 cm – hloubka 44 cm – výška 201 cm Nábytek je dodávaný v demontu. Můžete si zakoupit i další součásti kolekce Orient.

Materiál Lamino
Kolekce Orient Tento diskontní produkt Regál s dvířky W1D jde pořídit pohodlně tady na stránkách zařazený v rubrice knihovny! Získejte parádní výrobky z této oblíbené sekce za příznivou cenu.

Výjimečný produkt Regál s dvířky W1D s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. můžete získat teď ve výprodejové akci! V akci od 4 128 Kč.