Regál Vendome,

Bílý, praktický regál Vendome z lamina. Kaskádové umístění polic vám umožní uložení a vystavení předmětů... více informací »
Regál Vendome
2 550 Kč
Více informací »
Bílý, praktický regál Vendome z lamina. Kaskádové umístění polic vám umožní uložení a vystavení předmětů...

Bílý, praktický regál Vendome z lamina. Kaskádové umístění polic vám umožní uložení a vystavení předmětů nejrůznějších tvarů a velikostí. Regál vhodně umístíte nejen do obývacího pokoje, ale také do předsíně, chodby či vaší kanceláře. Postavit jej můžete klasicky ke zdi, či volně do prostoru, který tak opticky rozdělíte. Hrubý korpus regálu je o síle 34 mm. Dodáváme v demontu. Provedení: bílá lamino Rozměry: šířka 90 cm hloubka 30,5 cm výška 162,6 cm tloušťka materiálu korpus 34 mm Podrobné rozměry naleznete na obrázku v galerii.

Barva bílá
Šířka 90
Zlevněný produkt Regál Vendome, máte možnost pořídit bez problémů tady a teď na našich stránkách ve známé sekci knihovny. Nyní si můžete vybrat vyjímečné výrobky z naší rubriky za výhodnou cenu. Oblíbený dodavatel FORLIVING s.r.o. vyrábí špičkové produkty. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Tento oblíbený produkt Regál Vendome, značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat u nás nyní v akci. Akční cena 2 550 Kč.