Relaxační křeslo RAVEL tmavě zelená

Pohodlné křeslo Ravel s příjemnou a odolnou sametovou látkou v tmavě zeleném provedení vás okouzlí na první pohled. Kostra... více informací »
Relaxační křeslo RAVEL tmavě zelená
6 207 Kč
Více informací »
Pohodlné křeslo Ravel s příjemnou a odolnou sametovou látkou v tmavě zeleném provedení vás okouzlí na první pohled. Kostra...

Pohodlné křeslo Ravel s příjemnou a odolnou sametovou látkou v tmavě zeleném provedení vás okouzlí na první pohled. Kostra křesla je z masivního dřeva v přírodním odstínu. Ušák Ravel se stane úžasným pomocníkem, který zpříjemní chvíle odpočinku. Křesílko vám zajistí královské posezení díky velké zádové opěrce a pohodlným područkám. Potah křesílka je z vnější strany ozdobně prošívaný. Díky dekorativnímu prošití vnitřní strany se stane ozdobou každé místnosti. Relaxační křeslo RAVEL má měkký a zároveň pohodlný polštář na sedáku, který zvýší komfort sezení. Křeslo svým vzhledem přímo vybízí k pohodlnému posezení – třeba s knihou, šálkem kávy či sklenkou dobrého vína.

Barva tmavě zelená-Zelená
Materiál Látka

Tento unikátní kus Relaxační křeslo RAVEL tmavě zelená od spolehlivé značky FORLIVING s.r.o. jde pořídit tady teď právě za super cenu. K sehnání zrovna v akci za 6 207 Kč.