Relaxační křeslo RAVEL

Pohodlné křeslo Ravel s příjemnou a odolnou sametovou látkou v šedém provedení vás okouzlí na první pohled. Kostra křesla je z... více informací »
Relaxační křeslo RAVEL
6 207 Kč
Více informací »
Pohodlné křeslo Ravel s příjemnou a odolnou sametovou látkou v šedém provedení vás okouzlí na první pohled. Kostra křesla je z...

Pohodlné křeslo Ravel s příjemnou a odolnou sametovou látkou v šedém provedení vás okouzlí na první pohled. Kostra křesla je z masivního dřeva v černém odstínu. Ušák Ravel se stane úžasným pomocníkem, který zpříjemní chvíle odpočinku. Křesílko vám zajistí královské posezení díky velké zádové opěrce a pohodlným područkám. Potah křesílka je z vnější strany ozdobně prošívaný. Díky dekorativnímu prošití vnitřní strany se stane ozdobou každé místnosti. Relaxační křeslo RAVEL má měkký a zároveň pohodlný polštář na sedáku, který zvýší komfort sezení. Křeslo svým vzhledem přímo vybízí k pohodlnému posezení – třeba s knihou, šálkem kávy či sklenkou dobrého vína.

Barva šedá
Materiál Látka

Hodně prodávaný produkt Relaxační křeslo RAVEL od výrobce se skvělou pověstí FORLIVING s.r.o. lze sehnat tady nyní pořád výhodně. Nabídky od 6 207 Kč.